Matininkai ir turto vertintojai

  Turto vertintojų pranešimai

Įvykiai ir pokyčiai

Skelbimai, kiti pranešimai, šios WWW buveinės naujienos, RSS, XML prenumerata.
Saityno pertvarka — 2017-09-07

Pradedame savo WWW buveinės perstatymą naująja „Flex“ technologija, HTML5 ir CSS3 standartais. Įkurdiname „Hiawatha“ HTTP serveryje, „Textpattern“ savitarnos staklėse. Bus lengva ir vikri, vienodai pritaikyta ir paduku, kišeniuku, ant popieriaus, net projektoriumi ant sienos. Viskas veiks be slapukų, be „JavaScript“ priedų, bus aiški ir silpnaregiams.

Naujienų modulis — 2017-11-05

Trumpos žinutės bus rodomos tik sąraše — bendrame naujienų tinklapyje, „nejautria“ antrašte, be nuorodos į atskirą žinios tinklalapį. Norint, kad rimtas pranešimas (išsamus, iliustruotas, su dalykiniu aprašu) būtų pasiekiamas ir atskiru URL, atskirame savo tinklapyje, reikia dar įrašyti glaustą žinios santrauką į sekantį sklypelį, vardu „Excerpt“.

WWW auditas — 2017-08-03

Plečiame turto vertinimo sritį į internetą: imamės saityno buveinių tinkamumo vertinimo, atitikimo standartams ir veiksnumo patikros.

Atsisakome NT prekybos — 2017-07-03

Siekdami susitelkti savo kadastrinių matavimų ir turto vertinimo klientų aptarnavimui, liepos 1 dieną atsisakėme nekilnojamojo turto tarpininkavimo veiklos.

Persikraustome Vilniuje — 2017-05-04

Vilniaus padalinys iš Justiniškių g. persikelia į Šiaurės miestelį, Juozo Kubiliaus g. 6 n. Nuo gegužės 15 d. čia įsikurs ir centrinė korporacijos „Matininkai“ buveinė.